14 Şubat Pazar: Sevgililer Günü

Cum Şub 2010· EYLEM & ETKİNLİK

Bu Pazar Sevgiler gününü Yuvarlakçay’da kutluyoruz. Hep beraber olmak için, SEVDİKLERİNİZİ sevdiğiniz ve değer verdiğiniz yere getirin, YUVARLAKAÇAY’A gelin! Gelirken Pikniklerinizi unutmayın.

Katılacaklar için Dalyan, Ortaca ve Köyceğiz’den ücretsiz minibüs servisi vardır.

Dalyan’dan katılacaklar için hareket saati ve yeri: 11:00 PTT yanı Ortaca’dan katılacaklar için hareket saati ve yeri: 11:00 Belediye önü.
Köyceğiz’den katılacaklar için hareket saati ve yeri: 11:00 Atatürk heykeli önü.

ÖNEMLI NOT: Kalabalık bir topluluk beklenmesinden dolayı, bu buluşma için araç park yeri DÖKÜM TEPE ve RESTORANLAR BÖLGESI olarak belirlenmiş olup, Topgözü’ne araç park edilmesine izin verilmeyecektir. Araçlarını yukarda belirtilen yere park edenler, ister yürüyerek Topgözü’ne gelecekler, isterlerse ücretsiz minibus servislerimizle Dökum Tepe ve Restoranlar park yerinden Topgözü’ne gelebileceklerdir. Bu konuda görevlilere anlayış gösterilmesini, belirtilen yerlerin dışında ve özellikle TOPGÖZÜ’NE PARK EDILMEMESİNİ rica ediyoruz.

——————————————————————————–

This Sunday we do celebrate Valetines day at the Yuvarlakcay river. Valentine is about love, care and being with eachother. Do bring your friends you love and care about to the spot you do care about. Don’t forget your picnic At 12:00 we meet for a picnic at the spring of the Yuvarlakcay river.

We have arranged free minibus transfers from Dalyan, Ortaca and Koycegiz:

Departure time & place for Dalyan: 11:00 next to Post Office Departure time & place for Ortaca: 11:00 in front of Ortaca Municipality.
Departure time & place for Koycegiz: 11:00 in front of Ataturk statue.

IMPORTANT NOTE: The parking for this event will be allowed only at DOKUM TEPE and at the RESTAURANTS. Once you park, you may walk to Topgozu or use our free shuttle minibuses from the parking places to Topgozu. We request that you obey the parking rules and do not try to park at Topgozu.

PROTECTION PLATFORM of YUVARLAKCAY RIVERYorum Yazın

*