09-10 NİSAN 2010 YUVARLAKÇAY ZİYARETÇİLERİ

Cum Nis 2010· EYLEM & ETKİNLİK

YUVARLAKÇAY ZİYARETÇİLERİMİZ

 BUGÜN ;09 Nisan Cuma günü,ÖDP Muğla İl Başkanı Zeki Bulut ve arkadaşları Yuvarlakçay kamp alanında daimi bir çadır kurarak, desteklerini devam ettireceklerdir.Dönüşümlü olarak örgütlerince tutacakları nöbette ilk sırayı bu hafta sonu için Zeki Bulut üstlenmiştir. Kamp alanında kaldığı sürede, Köyceğiz Orman İşletmesi tarafından, haklarında soruşturma açılmış yöre halkını ziyeret ederek onlarla sohbet imkanı bulacaklardır.

YARIN ;10 Nisan C.tesi günü,zamanında Dalyan İztuzu plajında yapılması planlanan tatil köyünün projesinin iptali ve bu bölgede binlerce yıldır soylarını sürdüren Caretta Caretta’ların yuvalarının ve doğal çevrenin korunması yönünde büyük katkıları bulunan dünyaca ünlü çevreci Professor Sir David Bellamy cumartesi saat 1300 da Yuvarlakçay kamp alanını ziyaret edecektir.

 Yine, Muğla Üniversitesinden RTV bölümü öğrencilerinden bir grup, bağımsız belgesel çekimi için C.tesi Yuvarlakçay/Kamp alanına gelerek 2 gün konaklıyacaklar.Bu belgesel ile Kültür Bakanlığı yarışmasına katılacaklardır.Yorum Yazın

*