Dere Soykırımını Durdur! İmza Kampanyasına Katılarak Bize Destek Ol

Dere Soykırımını Durdur! İmza Kampanyasına Katılarak Bize Destek Ol

Aşağıdaki linke tıklayarak ‘Türkiye Su Meclisi’ sayfasından bir imza ile ‘Dere soykırımına HAYIR’ diyebilirsiniz.

http://www.turkiyesumeclisi.net/index.asp“Dere Soykırımını Durdur! İmza Kampanyasına Katılarak Bize Destek Ol” için 4 Yorum

 1. I believe water is essential to all humans and there is no mean of owing water resources by private companies

 2. Maria and Co Jonker 29 Haziran 2010, 08:46

  Water = life
  DO NOT merchandise with it!
  DO NOT poison it!

 3. CİHANGİR ÇİFTÇİ 07 Temmuz 2010, 09:11

  HES ler kurulduğu her bölgede bölgeye özgü endemik türleri ve doğa harikalarını yok etmeye başladılar bile. Eneji ihtiyacı hiç kuşkusuz yaşamın zorunlu kaynağıdır. Ama bunu karşılamak için doğayı yok etmek gerekmez, çünkü doğa ana enerjiden daha fazla yaşam kaynağıdır. Eğlence yerlerinin kapısında ses ölçeceklerine çevreci bakan yuvarlakçayın şimdiki halini görmesi gerekir. Bizler doğası kirlenmesin diye tokgözüne giden yolun düzeltilmemesini isterken başka hesapların peşinde olanlar doğaya hiç acımıyor.

 4. İSMAİL YILMAZ 02 Ağustos 2010, 06:30

  Nasıl adlandırılırsa adlandırılsın (HAKSIZ EDİNİLEN SERMAYE – HES,) insanın kimyasını, doğanın düzenini, yaşamımızın en nadide kaynağını yok edecek olan HidroElektrikSantrallerine karşı bütün direnişleri gönülden destekliyorum.
  RANT uğruna yok edilecek onca güzelim derenin, suyun, havzanın karşısında DİMDİK ayakta durmak boynumuzun borcu. Gelin dostlar Emrah’ların, Leto halaların, Sarı öküzlerin, Sarı yazmaların solmasına izin vermeyelim. Bu kokuşmuş, gözünü para hırsı bürümüş canavarların, sırtını iktidara dayamış paragözlerin bizi yok etmesine izin vermeyelim.

Yorum Yazın

*